Gottegot … Op een stralende zaterdag kwam er weer eens een onthulling uit Den Haag. Er is gelogen ! Jawel !
Ga allemaal even zitten na deze mededeling. Je verwacht het niet hè ? Gelogen door de verkenners Jorritsma en Ollongren.
Een dag na de persconferentie waarin ze verklaarden bijzonder vereerd te zijn en nog meer bla bla zoals dat die 2 weken voldoende waren zaten de dames bij Kamervoorzitter Arib.
Die 2 weken waren veel te kort en Omtzigt een probleem. Verkenners dienen alleen in kaart te brengen wat partijen willen. Door Omtzigt als probleem te benoemen gingen ze hun boekje ver te buiten.
Wat zeg ik ? Ze zaten daarmee 3 steden verderop in een schimmige bibliotheek. Het punt was blijkbaar dat het wel zo zou kunnen zijn dat de politicus uit Twente meer stemmen zou halen dat de lijsttrekker Hoekstra van het CDA.
En Omtzigt is een vervelend mannetje voor de plucheplakkers in het Haagse. Je moet niet willen dat een dossiervreter zoals Omtzigt het kabinet de les gaat lezen.
Dus kwam de bekende term “ functie elders” op tafel. Aangedragen door de dames zelf. Terwijl Mw Jorritsma later verklaarde dat ze er niks van wist. Ze hadden het document nog niet eens bekeken toen Ollongren met een rotgang moest vertrekken ivm een coronabesmetting. Nee zeker niet ! Gelogen.
Mochten jullie het naadje van de koud willen weten ; hier is een link naar het item van Nieuwsuur.
Ik had een dergelijke stukje over zoveel onderwerpen kunnen schrijven. Niet alleen over de verkenning maar ook over de Groningers en de slachtoffers van het toeslagenschandaal.
Natuurlijk komt er een debat als het aan de oppositie ligt. De coalitiepartijen zullen het wel niet nodig vinden. Water onder de brug en zo. Want laten we nu eerlijk zijn ; kunnen we ervan op aan dat een eerlijk beeld wordt geschetst daar in Den Haag ?
Zeker niet ! En het is meer dan triest om dat te moeten concluderen …